درباره دکتر صدوق

درباره دکتر صدوق

از آنجایی که بینایی و چشم یکی از مهم ترین عضوهای ارتباطی ما با دنیای بیرون است،هدف اصلی ما استفاده ازپیشرفته ترین متودهای پزشکی  و جدید ترین دستگاه های روز دنیا در انجام عمل های لازک، لیزیک،فمتو لیزیک و…میباشد تا خدمت رسانی بهتری به شما مشتریان عزیز داشته باشیم که شما عزیزان دنیارا زیباتر از قبل ببینید و لبخند رضایت شما روشنایی راه ما باشد.

خدمات کلینیک دکتر صدوق

هدف اصلی ما استفاده ازپیشرفته ترین متودهای پزشکی و جدید ترین دستگاه های روز دنیا در انجام عمل های لازک، لیزیک،فمتو لیزیک و...میباشد

پزشکان و پرستاران

پرسنل ما در کلینیک، تشکیل شده است از دکتران و پرستاران متخصص؛ همگی اعضای گروه مجهز پزشکی ما، باتجربه بیش از ۱۰ سال در خدمت به بیماران هستند و در زمینه‌های انواع عمل‌های چشمی تخصص دارند.

اهداف ما

هدف اصلی ما، ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیتی در زمینه درمان و مراقبت از مشکلات چشمی و عمل لیزیک است. ما به دنبال ارائه راهکارهای موثر و مدرن برای بهبود وضعیت بیماران با مشکلات چشمی هستیم. همچنین، تمرکز ما بر روی رضایتمندی بیماران و ارائه خدمات با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی‌های نوین است.

تضامین کلینیک دکتر صدوق

در مرکز درمانی دکتر صدوق، نگرشی حرفه‌ای و انسانی نسبت به بیماران داریم و همواره در حال پیشرفت و گسترش هستیم. به عنوان یک خانواده با ارزش و اعتبار، تعهد خود را مبنی بر ارائه خدمات با کیفیت و حفظ سلامت چشم‌های شما عزیزان می‌دهیم.

برای ارتباط با دکتر صدوق لطفا از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید