5355 231 0990

وبلاگ

نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم

نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم

فهرست مطالب

برای دریافت 40% تخفیف بی قید و شرط شماره تماس خود را وارد نمایید

"*" indicates required fields

نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم چگونه است؟ اگر قصد انجام عمل لیزیک را دارید، احتمالاً در مورد بهبودی سریع این عمل شنیده‌اید و بسیار هیجان زده هستید. آیا می‌دانستید قرنیه یکی از سریع‌ترین بافت‌های بدن است که بهبود می‌یابد؟ به همین دلیل است که زمان بهبودی برای لیزیک تنها حدود ۲۴ ساعت است. با این حال، فقط به این دلیل که بعد از لیزیک بینایی عالی خواهید داشت، به این معنی نیست که بهبودی چشمان شما تمام شده است و می‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.How to sleep after eye LASIK

 

  هزینه عمل لیزیک  

از چشمان خود محافظت کنید | نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم

توصیه می‌شود در ۲۴ ساعت اول پس از جراحی، از محافظ‌های پلاستیکی شفاف روی چشمان خود استفاده کنید، مگر اینکه قطره چشمی را تزریق کنید. به مدت ۵ روز هر زمان که در شب چرت می‌زنید یا می‌خوابید، از محافظ چشم استفاده کنید، به خصوص اگر حیوانات خانگی دارید و اطمینان حاصل کنید که محافظ چشم روی چشمان شما به درستی قرار گیرد. این مورد به شما کمک می‌کند تا چشمان خود را هنگام خواب مالش نکنید.و حتما در مورد محدودیت های آرایش کردن بعد از عمل چشم از دکتر خود اطلاعات کافی بگیرید.

پیشنهاد دکتر صدوق:  تقویت چشم بعد از عمل لیزیک

به چشمان خود استراحت دهید

چشمان شما استراحت می‌کنند، بهبود می‌یابند و به طور مداوم در هنگام خواب روغن کاری می‌شوند. حداقل ۶ ساعت خوابیدن به بهبود قرنیه شما کمک می‌کند. اگر بی‌خوابی دارید، یا «فقط به خواب زیادی نیاز ندارید»، باید با جراح خود مشورت کنید تا بهترین راه را برای دادن استراحتی که به چشمانتان در طول دو شب اول پس از عمل لیزیک نیاز دارد، در میان بگذارید همچنین نکات در رابطه با نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم را رعایت کنید.

حتما بخوانید
عمل ليزيک چشم

چشمان خود را تَر نگه دارید | نحوه خوابیدن بعد از عمل لیزیک چشم

جلوگیری از خشک شدن چشم‌ها و روان نگه داشتن آن‌ها برای ۴ هفته اول پس از عمل لیزیک بسیار مهم است. در اینجا بایدها و نبایدهایی که برای جلوگیری از خشک شدن چشم شما وجود دارد آورده شده است:

  • طبق دستور جراح خود از قطره‌های روان کننده بدون مواد نگهدارنده استفاده کنید. اگر نیمه شب از خواب بیدار می‌شوید، از آن به عنوان فرصتی برای تزریق قطره‌های روان کننده استفاده کنید. با این حال، لازم نیست عمداً برای قطرات اضافی در طول شب از خواب بیدار شوید.
  • در دو هفته اول حتی هنگام خواب از پنکه سقفی استفاده نکنید یا پنکه را به سمت صورت خود نگیرید. این هوای ثابت چشمان شما را خشک می کند.
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت 40% تخفیف بی قید و شرط فرم زیر را پر کنید